Zilele Porţilor Deschise la Facultatea de Psihologie și Științele Educației

Facultatea de Psihologie și Științele Educației din cadrul Universității din București își deschide larg porțile pentru toți cei curioși să descopere noi provocări în domeniile Psihologie și Științele Educației.
Astfel, între 23 – 27 aprilie 2018, toţi cei interesaţi vor avea ocazia să se familiarizeze cu noţiuni precum teoria inteligențelor multiple, educație nonformală și dezvoltare comunitară, terapia logopedică- între teorie şi practică domeniile,prin intermediul unor activități specifice facultății: dezbateri, ateliere, cursuri deschise, activități practice şi multe altele.

Programul complet al evenimentului poate fi consultat aici:
Vă rugăm să aveți în vedere că programul poate suferi modificări. Urmăriţi pagina de facebook şi site-ul facultăţii pentru informaţii actualizate.

Pentru vizitele organizate de grup (mai mult de 10 persoane), vă rugăm să trimiteţi din timp un e-mail pe adresa anca.petrescu@fpse.unibuc.ro, în care să precizaţi ziua şi intervalul orar alese pentru efectuarea vizitei.