Meditaţii gratuite pentru admiterea 2010 la Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării

Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării oferă candidaţilor la admiterea din iulie 2010 meditații gratuite pe forumul facultății.
Textele publicate de candidaţi în secţiunea dedicată vor fi citite şi comentate de profesori, studenţi şi de către ceilalţi candidaţi.
Având în vedere că modalitatea de admitere la Facultatea de Jurnalism și Științele Comunicării constă în susținerea unei probe scrise la limba română, creativitate şi expresivitate, forumul este un sistem de suport online destinat candidaților la facultate. Pentru a fi membrii ai Forumului FJSC, trebuie să completaţi formularul de înscriere. Nu uitaţi să consultaţi Regulamentul forumului şi să citiţi textele deja publicate înainte de a începe să publicaţi pe forum.

Forumul FJSC este activ aici .

Informații suplimentare puteți să găsiți aici sau pe site-ul de știri al facultății.

Tags: , , ,