Facultatea de Sociologie şi Asistență Socială a afișat rezultatele

Facultatea de Sociologie și Asistență Socială a afișat rezultatele la concursul de admitere, sesiunea iulie 2012. Accesează site-ul insituției și află mai multe informații despre procedura de confirmare a locului.

CONFIRMAREA LOCULUI ESTE OBLIGATORIE in perioada 18, 19, 20 iulie 2012 INDIFERENT DE FORMA DE FINANŢARE LA CARE A FOST ADMIS CANDIDATUL.

Candidaţii admişi pe locurile finanaţate de la BUGETUL statului au obligaţia de a prezenta diploma de bacalaureat în original (sau adeverinţa de absolvire în original pentru absolvenţii promoţiei 2012) până pe data de 20.VII.2012, în cazul în care nu au depus originalele la înscriere.

Confirmarea locului este obligatorie chiar daca actele in original au fost depuse la inscriere.

In cazul in care nu vor confirma candidatii admisi pe locurile de la buget atunci candidatii admisi pe locurile cu taxa pot trece pe locurile bugetate.

Media de admitere pentru locurile cu taxa poate sa coboare in functie de numarul confirmarilor.

Va rugam sa urmariti zilnic site-ul facultatii unde va fi afisata zilnic ultima medie de admitere.

Noile medii de intrare la buget si la taxa, in urma confirmarilor si retragerilor , vor fi anuntate zilnic, incepand de joi 19 iunie 2012, pe site si prin afisare la sediul facultatii

Tags: , , ,

Lasă un comentariu