Admitere.unibuc.ro pe Facebook

Admitere la Universitatea din Bucureşti“, pagina de Facebook realizată pentru candidaţii la facultăţile Universităţii din Bucureşti, conţine ultimele noutăţi ale site-ului admitere.unibuc.ro, informaţii utile cu privire la admitere. Este o ocazie pentru candidaţi să afle cât mai multe lucruri despre  Universitate dar și să-şi cunoască viitorii colegi.

Pagina de Facebook “Admitere la Universitate din Bucureşti” este destinată informării şi promovării ofertei educaţionale a Universităţii din Bucureşti. Toate întrebările legate de admitere pot fi trimise pe adresa de mail admitere@g.unibuc.ro sau la secretariatele facultăţilor.

Nu uitați să vă abonați la Newsletter

Dacă vrei să primești pe mail ultimele știri legate de admiterea la Universitatea din București, abonează-te la newsletter.

Te vom ține la curent cu cele mai recente informații despre admiterea la facultate de anul acesta.

Tags: , ,