Pentru a veni în întâmpinarea viitorilor candidaţi, programul interdisciplinar de masterat Studii Religioase – Texte şi Tradiţii din cadrul Facultăţii de Limbi şi Literaturi Străine organizează marți, 9 iulie 2019, ora 18:00, o nouă sesiune de tutoriat în vederea pregătirii pentru examenul de admitere.

Candidaţii vor primi îndrumări privind susţinerea interviului şi prezentarea proiectului de cercetare. De asemenea, vor afla mai multe detalii despre profilul şi activitatea programului masteral.

Pentru a participa la sesiunile de pregătire, este necesară înscrierea în acest sens, prin confirmarea participării la adresa: madeea.axinciuc@lls.unibuc.ro

Perioadă de înscriere: 1–8 iulie 2019

Pentru mai multe detalii despre programul masteral, accesaţi site-ul Facultăţii de Limbi şi Literaturi Străine sau pagina de facebook.